www.bel.com.pl > Katalog > Karta katalogowa książki

Karta katalogowa książki

Okładka: AB-X wyd.III
Autor: Jacek NAORNIAKOWSKI
Tytuł: AB...X narciarstwa wodnego wyd.III
Liczba stron: 252
Format: A5
Oprawa: twarda
Data wydania: 2016-08-19
ISBN: 978-83-7798-604-2
Zleceniodawca: Polski Związki Motorowodny i Narciarstwa Wodnego
Wydawca: BEL Studio Sp. z o.o.
Opis:

„AB…X narciarstwa wodnego” to kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą uprawiać albo już uprawiają tę niezwykłą dyscyplinę, jaką jest narciarstwo wodne. Szereg niuansów, które charakteryzują każdą z trzech konkurencji: slalom, jazdę figurową oraz skoki autor, niezwykle ceniony zawodnik, ale także miłośnik tego sportu, objaśnia w sposób przystępny, a jednocześnie ciekawy. Zagłębiając się w lekturę, czytelnik może być w pełni usatysfakcjonowany wiedzą, jaką nabywa. Jest ona na tyle kompleksowa, że wyczerpuje teorię dotyczącą narciarstwa wodnego.
Jest to pierwsza tego typu pozycja, która traktuje całościowo wiedzę dotyczącą uprawiania narciarstwa wodnego, zarówno w wydaniu wyczynowym, jak i rekreacyjnym. W sposób szczegółowy opisana jest technika startu, jazdy na jednej i dwóch nartach oraz sprzęt, który odgrywa niebagatelną rolę w wodnym wydaniu narciarstwa.
Ostatni rozdział dopisał Tomasz Naorniakowski, syn, objaśniając specyfikę wakeboardu, najmłodszej z dyscyplin będących pod skrzydłami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.
Książka „AB…X narciarstwa wodnego” jest niezwykle cenna również w kontekście coraz większej popularności tej dyscypliny w naszym kraju oraz licznych sukcesów w postaci medali, które przywożą polscy zawodnicy z imprez rangi mistrzostw świata i Europy.

Wróć